Cesta kolem světa za 80 minut

Již dlouho jste to plánovali! Práce máte dost a teď je čas něco zažít, vidět svět. Nějaké ty penízky jste si našetřili a už stačí jen udělat první krok a vyrazit!

Začíná nová kapitola vašeho života, vydáváte se vstříc novým zážitkům! Pouť na které vás čekají vzrušující dobrodružství i zajímavé poznatky.

Nejdůležitější je všechno si pořádně promyslet a naplánovat. Přeci jen času není nikdy nazbyt a rozpočet je limitující. Toužíte raději objet celý svět, nebo jen navštívit několik málo zemí, které však důkladně procestujete a vydáte se obdivovat památky a přírodní krásy které nabízejí? Je to jen na Vás!

Už je z vás zkušený cestovatel! Vystoupali jste na Machu Picchu, popíjeli víno ve stínu Eiffelovky a projeli Australskou buš....jenže ouvej! Došly peníze! No, máte dvě možnosti. Zabalit to, vrátit se domů a začít znovu šetřit a nebo si najít práci tam kde jste. Bude to nejspíš tvrdá dřina a ne zrovna nejlépe placená. Peníze ale potřebujete a zkušenosti jsou přeci k nezaplacení...

Ať jste snílek či dobrodruh, horský vůdce či kancelářská krysa, vydejte se s námi na cestu plnou zábavy i poznání a uskutečněte Cestu kolem světa za 80 minut!